Dla osób prywatnych
dla firm
szybka realizacja

Tapicerka meblowa to estetyczne obicie kanap, krzeseł, puf oraz innych mebli. Dzięki niej korzystanie z tych przedmiotów jest tak przyjemne i komfortowe. Warunkiem jednak jest nienaganna czystość tapicerki, plamy i zabrudzenia są bardzo niepożądane. Niestety obicia są mocno narażone na różne zanieczyszczenia. Trzeba znać sposób na eliminację brudu!

Miły i czysty dom
Nasze mieszkanie to miejsce, do którego powinniśmy zawsze wracać z radością. Przyjazne, ciepłe i przytulne wnętrze pozwoli nam się zrelaksować, odpocząć i zebrać siły na następny dzień pracy. W salonie najczęściej mamy meble tapicerowane, które przechodzą wiele prób. Rodzinne uroczystości, imienny, urodziny oraz inne przyjęcia to czas, w którym wiele się dzieje, podczas zabawy i biesiady nietrudno o nieprzewidziane wypadki, takie jak np. rozlanie zupy czy sosu. Nasze meble tapicerowane powinniśmy zawsze powierzać profesjonalistom, którzy wiedzą, jak przywrócić nienaganny wygląd fotelom i kanapie.

Podstawowe zasady obowiązujące przy czyszczeniu tapicerki meblowej
Warto wiedzieć, jak postępować z tapicerką, aby jej nie zniszczyć. Po pierwsze należy zawsze sprawdzać odplamiacz na mało widocznym kawałku kanapy lub fotela. Po drugie — nigdy nie czyścimy powierzchni kolorowymi materiałami. Zanim jednak zabierzesz się za eliminację plam, mamy lepszą radę — zadzwoń po specjalistów! Ceny nie są wygórowane, a zabiegi będą bezpieczne dla Twoich mebli!

Jak często prać meble tapicerowane?
Odpowiedź jest prosta — w zależności od potrzeby. Jedne meble są bardzo mocno eksploatowane, inne stoją nieużywane. Mało użytkowaną kanapę można prać ekstrakcyjnie co dwa lata. Średnio używane fotele — co roku. Jednak kanapę i fotele, na których siadają często dzieci (a czasami zwierzęta) — nawet co kilka miesięcy. Systematycznie czyszczone meble będą zawsze świeże, pozbawione przykrego zapachu i będą się ładnie prezentować przez lata.

Dlaczego warto profesjonalnie czyścić tapicerkę meblową?
Pranie kanapy domowym sposobem nie jest dobrym pomysłem. Nieumiejętne usuwanie plamy może ją nawet utrwalić, dlatego lepiej wybierz ekipę, która świetnie zna się na usuwaniu zanieczyszczeń z tapicerki. Wbrew pozorom ceny zabiegów prania ekstrakcyjnego nie są wygórowane, nieporównywalnie niższe, niż ceny nowych mebli!

Pranie ekstrakcyjne to dokonała metoda czyszczenia. Renomowany sprzęt i wysokiej jakości preparaty czyszczące gwarantują uzyskanie satysfakcjonujących efektów. Brud zostanie usunięty z głębi tapicerki, a jej powierzchnia zostanie kilkukrotnie wypłukana czystą wodą. W ten sposób uzyskasz bezpieczną, wolną od alergenów tapicerkę!

Własnoręcznie dokonam oceny zanieczyszczeń i dobiorę do nich najlepsze środki. Sprawnie zajmę się twoimi meblami i zrobię wszystko, by przywrócić im pierwotną świeżość i blask! Wszystko to w uczciwych cenach!

Dlaczego warto zamówić pranie tapicerki?

Zdrowy sen

Roztocza, bakterie, kurz - to wszysko źle wpływa na nasz sen.

Piękny zapach

Twoje meble i dywany będą pięknie pachniały przez długi czas.

Oszczędzasz

Nasza usługa to znacznie mniejszy koszt od zakupu nowej kanapy.

UŻYWANE JAK NOWE

Usuwamy do 100% zabrudzeń i plam. Meble odzyskają swój kolor.

788-679-880

Czekamy na Twój telefon 7 dni w tygodniu od 6:00 do22:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

RODO

F.A.Q.

Ile czasu trwa pranie kanapy?

Pranie tapicerki kanapy trwa od 1 do 2 godzin w zależności od wymiarów, rodzaju materiału tapicerki oraz od stopnia zabrudzenia. 

Jak długo schnie kanapa?

Szacowany czas shnięcia tapicerki kanapy od 3 do 8 godzin. Czasami tapicerka może schnąć do 15 godzin w przypadku jeśli mebel potrzebował dogłębnego prania.  

Czy usuwacie zapach moczu zwierząt ?

Tak, usuwamy. Usunięcie zapachu moczu zwięrząt domowych wchodzi w cenę usługi prania tapicerki. 

Czy wszystkie plamy uda się usunąć ?

Niestety nie możemy gwarantowac, że każdą plamę uda się usunąć. Są plamy które wchodzą do struktury nitek i uszkadzają materiał, również zmieniając kolor w miejscach uszkodzenia. Ale w 99% przypadkah pozbywamy się każdej plamy!

Czy wasze środki piorące są bezpieczne? Mamy małe dziecko.

Pranie tapicerki meblowej jest całkowicie bezpieczne dla małych dzieci i zwierząt domowych! Używamy tylko i wyłącznie EKO certyfikowanych detergentów i odplamiaczy przeznaczonych do prania tapicerki w pomieszczeniu.